פאנקו

אם חיפשתם מקום בו תוכלו לרכוש אלכוהול איכותי במחירים המשתלמים ביותר בארץ, ליהנות משירות מסור וממשלוח עד הבית - הגעתם למקום הנכון.

 

המטרה שלנו: להבטיח חווית קנייה איכותית, משתלמת, קלה ונעימה ולדאוג להורדת המחירים בשוק האלכוהול המקומי.

 

כיצד אנו דואגים לכך: אנו מבצעים בקרת איכות קפדנית על המשקאות. כל ארגז חדש המגיע עובר בדיקה במכון התקנים הישראלים כדי לוודא את מקוריותו ואיכותו. אנו דואגים להציע את המחירים המשתלמים ביותר בשוק האלכוהול הישראלי ואף מעלים מבצעים משתנים מדי שבוע, בחגים, באירועים מיוחדים וסתם כשבא לנו לפנק (וזה קורה הרבה!). בשירות הלקוחות הטלפוני והמקוון שלנו תפגשו את מומחי האלכוהול שלנו, שישמחו לסייע לכם להרכיב חבילות אלכוהול משתלמות ואיכותיות לאירועים מיוחדים.

שירות משלוחים עד הבית

אנו מודעים לכך שכולנו חיים כיום תחת לו"ז צפוף ולכן, כדי שלא תצטרכו להשקיע זמן שאין לכם בהבאת האלכוהול ובסחיבתו, אנו מפעילים שירות משלוחים כמעט לכל היישובים בארץ. שירות המשלוחים ידאג לספק לכם את ההזמנה החל מ-2 ימי עסקים, בהתאם למקום מגוריכם וכמות ההזמנה - תוכלו לראות מהם זמני החלוקה בעמוד המשלוחים שלנו.

 

מאיפה הגענו?

אתר paneco.co.il הוא לא סטארטאפ שקם מעכשיו לעכשיו על ידי אנשים ללא רקע בתחום. מקימי פאנקו הם בעלי חברת Duty Free Americas (כן כן, אותו דיוטי פרי שאתם מבקרים בו בדרך למטוס ומוצאים בו את האלכוהול, הבשמים ומוצרי הטבק הזולים ביותר) ומכירים את שוק האלכוהול הישראלי וכן את המחירים המופקעים בו. באמצעות הקמת פאנקו, ביקשו המקימים להשביח ולשדרג את שוק האלכוהול המקומי באמצעות יצירת חווית קנייה מתקדמת, חדשנית ואיכותית מבלי לגרום ללקוחות שלהם לצאת מהבית או לפשוט את הרגל.

 

 

מחפסים מתנה מיוחדת? הכנסו למגוון מתנות כדי לראות את מבחר המתנות שיש לנו להציע לכם