ולנטיינס דיי 2021 - שלבו את הרומנטיקה הביתית עם אלכוהול טוב

יש אהבה באוויר... נכון שזה נשמע כמו קלישאה בימים רגילים, אבל יש יום אחד בשנה, שבו אפשר ואף מומלץ לעוף עם הרומנטיקה לעננים. באותו יום, האהבה מגיעה בצורה מיוחדת, בואו נגיד, באריזה ובתוכה מתנה – הוולנטיינס דיי! מאז ומתמיד החגיגות הזוגיות הן במרכז החג. השנה האווירה קצת שונה, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לוותר. המתנה שלכם השנה היא החוויה. כל מה שאתם צריכים זה אלכוהול משובח, מתנה אישית ו.. אחד את השני.

אז מהו בכלל הוולנטיינס דיי?

ולנטיינס דיי 2021 הגיע וכמה חשוב  לתת אהבה למי שהיה איתנו במהלך השנה האחרונה. אומרים שאהבה צריך לחגוג כל השנה, אבל בשנה האחרונה הקירבה בבית הפכה לעיתים למעיקה. להרבה מאיתנו זה לא היה קל... אז השנה במיוחד, יש את כל הסיבות לחגוג את הוולנטיינס דיי - וכל המרבה להלל אהבה הרי זה משובח, מה שמתקשר לסיפור שמאחורי החג.

מסופר על ולנטינוס, בחור שהשיא זוג צעיר שנרדף ע"י הקיסר קלאודיוס השני גותיקוס,  מפאת אהבתם. הקיסר תפס את ולנטינוס והחליט להוציאו להורג. לפני מותו, בעת הוא מחכה לגזר דינו, כתב לבת הסוהר מכתב וחתם בהצהרה מרגשת "שלך, ולנטינוס". אין מה לומר, נראה שוולנטינוס היה בחור מלא באהבה שפיזר אותה לכל עבר. הוא נחשב בנצרות ל"ולנטינוס הקדוש". זה הסיפור בקטן, ועכשיו תורכם לתת באהבה בגדול.

 

מה עם מתנה ליום המיוחד?

מה הכיף במתנה? שהעיקר הכוונה. בעצם הנתינה, המתנה מקבלת משמעות גדולה, עמוקה ואישית יותר. כולנו למדנו בתקופת הקורונה שלא צריך הרבה כדי לשמוח. ככל הנראה, בוולנטיינס דיי השנה לא תוכלו ללכת למסעדה רומנטית ולסעוד לאור נרות, גם לא לטיפול זוגי מפנק בספא, בטח לא לטוס לחופשות יוקרתיות בערים המרכזיות בעולם, ובוודאי לא להתפרע במסיבות המוניות או ללכת להופעה של מאות אנשים. זה לא אומר, שהמתנה שלכם תהיה פחות שווה השנה. להיפך, יש לכם כאן הזדמנות להפוך את המתנה לחוויה.

 

הולכים על רומנטיקה ביתית בהישג יד

לא סתם אומרים "יין ישמח לבב אנוש". כולנו יודעים שאלכוהול גורם לנו לשמוח, להיכנס לאווירה, להתמסר לתחושה בגוף ואף להתאהב. האהבה והאלכוהול שזורים אחד בשני ואין חג יותר משמעותי ממנו ליהנות מהשילוב המשכר הזה. אז, קודם כל בואו נתחיל באווירה. יצירת אווירה רומנטית היא חלק משמעותי בעניין, בייחוד אם אתם חוגגים בבית בו אתם שוהים בין סגר לבידוד. זכרו שאתם רוצים ערב מיוחד ושונה מכל מה שחגגתם עד כה.

 

מעוררים את החושים

צאו מנקודת ההנחה שאתם אחראים על הצלחת הדייט. אם הייתם יוצאים לבלות בחוץ, הייתם מקבלים על מגש את החוויה סביבכם. כאן, זה התפקיד שלכם להגיש ולהנגיש את החוויה. למשל, חפשו את המוסיקה הנכונה מראש והכינו רשימת השמעה. הכינו מנת נשנוש קטנה שתרגיע את הרעב, אך תשאיר אתכם עם טעם של עוד. וכמובן בחרו בלהקת החימום מספר 1 של האווירה – אלכוהול. האמת היא, שאלכוהול יכול לשרת אתכם בשני אופנים – גם ביצירת האווירה הרצויה וגם כמתנה בפני עצמה. כוס מיזון קסטל (מבעבע קווה רוזה) בהחלט עשויה לקדם ערב אינטימי, אבל להביא לערב כזה בקבוק ג'וני ווקר או קורבואזייה, זה מעביר מסר חזק – הערב הזה הוא שלנו בלבד.

 

תיהנו מערב קונספט!

כשהמתנה היא זאת שמכתיבה את האווירה, הכול פתוח לפניכם ולכו עם מה שהיא מביאה. לדוגמה, ערב באווירת "צבע". אם המתנה שאתם קונים משלבת צבעים אדומים,  הכינו קוקטייל בלאדי מרי. צבעו האדום ישתלב עם המתנה וייחקק בראשכם כזיכרון מושלם.

עוד רעיון הוא ללכת לפי הנושא של המתנה. אם המתנה מכניסה אתכם לאווירה האישית שלכם,  תוכלו לבחור ברקע פראי למאורע ותכינו את קוקטייל "מסיבת הג'ונגל". כמה שלוקים והחגיגה תיכנס לתוקף. תבינו, כשהחגיגות מתרחשות מהספה בסלון אתם תיהנו מערב שהוא כולו שלכם.

מחפשים רעיונות לקוקטיילים קלים להכנה שאי אפשר לפספס איתם? קבלו: https://www.paneco.co.il/Cocktails

 

כל מה שאתם צריכים זה פאנקו

באתר של פאנקו תוכלו למצוא את הרעיונות למתנה המושלמת או לבר שאתם רוצים להרים בבית. בין אם אתם חובבי אלכוהול מושבעים או כאלו שנהנים מחוויית השתייה, ברגע שתשקיעו בערב הוולנטיינס דיי – האלכוהול יעזור לכם להרים את הערב ואת הלב.