ניוד מארז בקבוק 1250 מ"ל + 2 כוסות 350 מ"ל

Nude Set of Shade Whiskey Bottle +2 Whiskey gl
מק״ט
76-12829
594.00 ₪
 
במלאי
מידע חשוב
נפח הבקבוק 0.00

Simple is Beautiful

NUDE מאמין שהפריט צריך להיות קל להבנה, לשימוש ולחיים. רעיון הפשטות הוא הבסיס להיווצרות ההיסטוריה של ״ניוד״. זה מה שמגדיר את נקודת המוצא העיצובי, המנטלי והתרבותי. ההבטחה הזו היא שמתגבשת לזכוכית.

 

"ניוד" הוא מותג של יצירה בזכוכית שנחשף בשנת 2014 בפריז ומילאנו - תוצרת טורקית, מודרנית ויצירתית. הרעיון העכשווי של היצירות משתלב באופן הרמוני עם שגרת חיינו, בחיי היום יום כמו גם בימי החג

 

״ניוד״ הוא מותג זכוכית מודרני היחיד שנולד בשנים האחרונות

הפילוסופיה שלו: להציע פתרונות פונקציונאליים בקווים נקיים וקלאסיים כדי להשאיר חותם ויזואלי ולהוסיף קסם לחיינו. ל״ניוד״ עיצוב ייחודי, עם פריטים המיוצרים ע״י מעצבים מוכשרים מכל העולם, ביניהם Plesl, Alexandro Ruiz, Ron Arad, Roni ועוד.

 

מרגע ההשקה "ניוד״ הפך למותג נגיש, המציע פריטים המתאימים לכל בית, ועם זאת מיועד לאלו המבקשים איכות ללא פשרות.

מוצרי "ניוד" מיוצרים מחומר אחד בלבד - זכוכית קריסטל ללא עופרת, בעבודת יד או במכונה, המספק רמת שקיפות מעודנת שאין שנייה לה בעולם

מספר מרכיבים שונים מאפשרים לנו לייצר את כוס היין המושלמת

אחד מהם הוא גזע הכוס; הסיבה היא שטמפרטורה משפיעה על טעם היין

 

"ניוד״ ממשיך להפתיע באלגנטיות אינסופית, עם פריטים משלימים:

פריטים מקוריים ויצירתיים במיוחד פרי דמיונם של מעצבים צעירים, תחת הקונספט האירופאי "glass is tomorrow" שיוצר ב-2014 והוצג בלב תערוכות העיצוב הבינלאומיות.

LIVING פריטים חדשים יפיפיים מסדרת הלייף סטייל עבור עולם ה

מבלי לשכוח את הקלאסיקות ובעיקר את קווי הזכוכית המעודנים כדי ללוות את לגימות היין המהנות

  1. האביזרים שישלימו לך את חוויית ה‌ויסקי   בשלב‌ הזה, אנחנו כבר לא צריכים לספר לכם ש‌ויסקי‌ זה יותר ממשקה‌ אלכוהולי, אלא תרבות שלמה. בשונה ממשקאות‌ אלכוהולים כמו בירה או וודקה,‌ ה‌‍ויסקי‌ בגלגולו הנוכחי אינו משקה עממי, אלא משקה שמומלץ ללגום‌ ‌אותו כחלק מחוויה שלמה. אז אחרי שמצאתם את ה‌ויסקי‌ הכי נכון עבורכם, את‌ החברה המושלמת ו‌את האווירה‌ הנכונה (מוזיקה ותאורה), הנה כמה אביזרים‌ וטריקים שיהפכו את חוויית ה‌ויסקי שלכם למושלמת.
 
 
אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות