פאנקו

בית אל REVELATION בלנד אדום BEIT EL REVELATION RED

19901 199.01
מחיר ל 100 מ"ל - 26.53 ₪
הגדלת כמות הקטנת כמות

סקירה מהירה

היין חושף את האומנות והמקצועיות ביצירת בלנד מרגש, המקפל בתוכו שכבות של מורכבות המתגלות ומפתיעות במשך השהיה בכוס. כל זן ענבים תורם ליצירת האומנות הזו עם אופי וטוויסטים משלו.

דבר המומחה

זהו יי מרשים, המתאים לארוחות בשריות עשירות וחגיגיות עם טעמיו העוצמתיים המסתכמים בסיומת עדינה ומתמשכת. ראוי לשתיה עכשיו ובהחלט ישתבח אף יותר ביישון של 10-15 שנה.

  • אדום עמוק ומבריק
  • ארומות של פרחים מיובשים, דובדבנים ושזיפים בשלים
  • טעמים של פירות שחורים עסיסיים וטאנינים עוצמתיים
מאפיינים
שם בית אל REVELATION בלנד אדום
סוג משקה יין
כשרות יש
מדינת מקור ישראל
שנה 2017
אחוז אלכוהול 15.30%
נפח הבקבוק 750 מ"ל
יקב בית אל
סוג יין אדום
גוף מלא
מידת יובש יבש
סגנון היין אדום, קלאסי ומורכב
זני ענבים קברנה סוביניון, מרלו, מלבק, פטי ורדו
פיקוק שעם
יישון בחבית 20 חודשים בעץ אלון צרפתי חדש
מידע על היקב

בין ההרים והגבעות של הרי בית אל, בלב ארץ ישראל התנכית, נפרשים הכרמים של יקב בית אל גולשים על פני הטרסות  בין עצי תאנה, רימון וזית.  היקב של משפחת מן הוא שילוב של תרבות יין עשירה ומורשת רוחנית היוצרים יינות נפלאים הגדלים בפופולריות שלהם משנה לשנה.

בית אל היוותה מרכז יהודי, חקלאי ורוחני במשך אלפי שנים. הכרמים מסביב Estate ליקב בית אל, חמש דקות מהמקום בו חלם יעקב אבינו את החלום המשפיע עלינו עד היום. אז ממה התפרנסו תושבי בית אל בתקופת המלוכה בישראל? על כך יעידו אלפי הגתות החצובות בסלע ופזורות בכרמים ובחצרות הבתים. גתות משפחתיות אלו, מאפשרות ייצור של מאות אלפי ליטרים יין בשנה. היין יוצר באלול ותשרי ולעיתים גם חשוון, ואוחסן בכדי חרס במערות החצובות בסלע.

 

הרקע החקלאי של הלל מתחיל באוניברסיטה בקליפורניה וביקב בוטיק של משפחתו בסונומה ואלי, מחקר חקלאי, ריכזו מאות דונם של כרמים, מערכות השקיה ועוד. כך שבאופן טבעי בשנת 1996 נטעו הלל ונינה מן את הכרמים בבית אל. הכרמים שלנו 850-910 מטר מעל פני הים, מזג האוויר הקריר בקיץ מלווה במשבי אוויר צח ונקי,  ואילו בערבי החורף קרות עד כדי קפיאה, יוצרים תנאים אופטימליים להבשלה ארוכה ורמות טעמי פרי גבוהות בענבים. היין, הוא הדרך שלנו לשתף אתכם בחוויה ובסיפור המיוחד שנרקם במשך דורות של אהבה, משפחתיות, עבודת אדמה ויין, כאן גידלו אבותינו כרמים ושתו את יינם הודות למזג האוויר הקריר הגובה מעל פני הים, אדמת טרה רוסה מנוקזת. כל אלו terroir  משפיעים על עסיסיות הפרי, הצבע האדום בוהק, והטעמים ההופכים את שתית היין לחוויה רוחנית, נעימה ומרוממת.

טמפרטורת הגשה 16-18°
כוס אדום קלאסית
כוס אדום קלאסית
ישראל
1
בוחרים אלכוהול
 
2
קונים בקליק
 
3
שליח אישי עד הבית
 מתכוני קוקטיילים באתר פאנקו
חבילות אלכוהול לאירועים באתר פאנקו